Preskočiť na obsah.
Osobné nástroje

FZKI SPU Nitra

Sekcie
cesta: Titulná stránka » IKT » Na stiahnutie » Preklady Plone a produktov pre Zope do Slovenčiny

Preklady Plone a produktov pre Zope do Slovenčiny

Document Actions
"Oficiálne" i "neoficiálne" preklady Plone a produktov pre Zope do Slovenčiny nájdete v sekcii "Na stiahnutie" (Downloads) v časti venovanej IKT (ICT). Posledná zmena prekladov/linkov: Júl 2008. Slovak translation for Plone and Zope products (in ICT in Downloads). Last modification of translations/links: Jul 2009.

Linky na súbory s prekladmi Plone a Zope produktov do Slovenčiny sú v sekcii "Na stiahnutie" (Downloads) v časti venovanej IKT (ICT), http://fzki.uniag.sk/11ICT/03Downloads/. Posledná zmena prekladov/linkov: Júl 2009.

Najnovšie slovenské preklady lokalizačných po-súborov pre Plone (Plone 3.x.x, Kupu) sú dostupné na https://svn.plone.org/svn/collective/PloneTranslations/trunk/ a v podadresáre Plone 3 plus Kupu tu.

Links to files with Slovak translation of Plone and Zope products are in the section Downloads in the ICT part of the web, http://fzki.uniag.sk/11ICT/03Downloads/. Last modification of translations/links: Jul 2009.

The most recent Slovak Plone translations (Plone 3.x.x, Kupu) of po-files, are available at https://svn.plone.org/svn/collective/PloneTranslations/trunk/ and in the subfolder Plone 3 plus Kupu here.

Vytvoril(a) rm 21. 11. 2004 — Posledná zmena 12. 07. 2009
Nie software patentom!

Strasbourg, 6 July 2005: The European Parliament decided by a large majority to reject the software patents directive.
 
Štrasburg, 6 júla 2005: Európsky parlament rozhodol veľkou väčšinou o odmietnutí direktívy o softvérových patentoch.

 
 

FZKI Customization Copyright © 2003-2018 : www-fzki (mrm et al.)

CMS Plone Copyright © 2000-2018 : Plone Foundation et al.

Vytvorené v Plone

Web-Sídlo spĺňa tieto štandardy: